شرکت توسعه خدماتی بازرگانی آریتا (نمایندگی مرکزی ایرتویا)


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

فرصت کوتاه باقی مانده برای شرکت در طرح فروش "هر خرید، یک امید"

فرصت کوتاه باقی مانده برای شرکت در طرح فروش "هر خرید، یک امید"

با گذشت تنها دو هفته از طرح فروش "هر خرید، یک امید" شاهد استقبال بی نظیر مشتریان از محصولات ایرتویا هستیم. ایرتویا نماینده انحصاری محصولات تویوتا در ایران، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان طرح فروشی را با عنوان "هرخرید، یک امید" در نظر گرفته است. طرحی که در آن تفاهم نامه ای بین دو شرکت ایرتویا و موسسه خیریه محک به امضا رسیده و از ابتدای ماه مبارک رمضان در تمامی شعب فروش ایرتویا آغاز شده است. طرح "هر خرید، یک امید" از همان ابتدا با استقبال بالایی همراه شد و خریداران بسیاری زیادی در ۱۵ روز ابتدایی ماه رمضان از این طرح استقبال کردند. این طرح همانند سال گذشته اجرا شده است. شرکت ایرتویا در راستای اهداف خیرخواهانه خود در ماه مبارک رمضان هزینه های دارو و درمان ۵۷۱ کودک مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه محک را به مدت یک ماه پرداخت می نماید

ضمن آنکه ایرتویا با ارتقاء فرهنگ کمک به همنوعان، پیشگام بودن خود را در این حوزه نسبت به دیگر شرکت های فعال خودرویی بیان می نماید. با توجه به گذشت دو هفته از ماه مبارک رمضان، مشتریان و خریداران گرامی تنها ۱۵ روز فرصت دارند تا با خرید یک خودرو از محصولات شرکت ایرتویا، در این طرح ویژه و خیرخواهانه شرکت نمایند.

همچنین در بخشنامه جدید فروش ایرتویا، مشتریان می‌توانند تویوتا پریوس را در دو تیپ C و 3 با شرایط مختلف نقدی و اقساطی خریداری کنند. در شرایط فروش جدید، خریداران تویوتا پریوس از تخفیف ۴ میلیون تومانی در خرید نقدی بهرمند می‌شوند. ضمن آنکه برای مشتریان محترم دو سال سرویس دوره‌ای رایگان درنظر گرفته شده که شامل سرویس اولیه ۱۰۰۰ کیلومتر و ۸ سرویس دوره ای حداکثر تا ۴۰۰۰۰ کیلومتر می باشد.

در طرح فروش جدید پریوس ، خریدارانی که از فروش اقساطی استفاده می نمایند، از تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی بدون بهره با بازپرداخت ۱۵ ماهه طی ۱۲ فقره چک (که تاریخ اولین قسط، سه ماه پس از انعقاد قرار داد می باشد) بهرمند خواهند شد. البته تسیهلات ۸۰ میلیون تومانی با کارمزد ۱۵% به همراه بازپرداخت ۲۴ ماهه برای هر دو تیپ پریوس نیز درنظر گرفته شده است.

در این طرح خریداران نقدی تویوتا راوفور تیپ T3-E از یکسال بیمه بدنه رایگان بهرمند می شوند. همچنین تسهیلات ۶۵ و ۸۰ میلیون تومان به ترتیب با بازپرداخت ۱۰ و ۲۴ ماهه برای این مشتریان در نظر گرفته شده است.

همچنین می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بخشنامه این طرح اینجا کلیک نمایید.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (817)
کد خبر: 408