شرکت توسعه خدماتی بازرگانی آریتا (نمایندگی مرکزی ایرتویا)


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

برنده اول قرعه کشی بزرگ مسابقه هیبریدی ایرتویا مشخص گردید

برنده اول قرعه کشی بزرگ مسابقه هیبریدی ایرتویا مشخص گردید

روز چهارشنبه ۲۹ام دی ماه همزمان با روز هوای پاک قرعه کشی مسابقه بزرگ هیبریدی ایرتویا برگزار گردید.

همانطور که میدانید ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران به عنوان بخشی از فعالیت های خود در زمینه آگاه سازی هموطنان عزیز در ارتباط با تکنولوژی هیبریدی و در راستای همراهی با اهداف کمپانی مادر مبنی بر فعالیت های زیست محیطی و تولید خودروهای پاک و دوستدار محیط زیست، مسابقه هیبریدی ایرتویا را در شهریو ماه امسال به مدت ۱ ماه برگزار نمود.

این مسابقه که به منظور افزایش سطح آگاهی عموم از موضوع تکنولوژی خودرو های هیبرید تویوتا به عنوان اولین و بزرگترین کمپانی خودرو سازی در تولید خودرو های هیبریدی طراحی شده بود با ثبت نام ۲۰ هزار نفر در این مسابقه با استقبال بی نظیری روبرو شد.

ساعت ۱۴ روز چهارشنبه 29ام دی ماه با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و پس از آن صحبت های اولیه مجری پرطرفدار صدا و سیما، آقای حسینی و توضیحات اجمالی آقای فرزاد صالحی، مدیر بازاریابی ایرتویا در ارتباط با این مسابقه، قرعه کشی صورت گردید.

این قرعه کشی با دعوت از اصحاب رسانه و در حضور جمعی مدیران شرکت ایرتویا و تعدادی از شرکت کنندگان مسابقه و مشتریان وفادار به برند تویوتا صورت پذیرفت و در پایان به ۱۱ نفر از برندگان این مسابقه (که از میان تمامی شرکت کنندگان مسابقه به قید قرعه انتخاب شده بودند) جوایز نفیسی تعلق گردید.

جایزه10 برنده خوش شانس این مسابقه اسپیکر بلوتوث برند لوکس B&O به ارزش مبلغی10 میلیون ریال بوده که به صورت  قرعه کشی در حضور اصحاب رسانه و جمعی از شرکت کنندگان مسابقه و مشتریان وفادار به برند تویوتا به عنوان شاهد، مشخص گردید.

 و اما جایزه شگفت انگیز سفر به ژاپن و بازدید از کارخانه تویوتا به دانشجوی گیلانی آقای سعید صادقی به عنوان نفر اول این مسابقه که به صورت قرعه کشی انتخاب گردید تعلق گرفت.

در ادامه تصاویر از این برنامه را مشاهده می نمایید.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (717)
گروه خبر: مسابقه
کد خبر: 358