شرکت توسعه خدماتی بازرگانی آریتا (نمایندگی مرکزی ایرتویا)


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

استقامت تویوتا هایلوکس پشتیبان رکوردی دیگر در جهان!

استقامت تویوتا هایلوکس پشتیبان رکوردی دیگر در جهان!

از یخبندان تا آتشفشان, از جنگل تا بیابان, جان سخت ترین خودرو, "هایلوکس" نقش مهمی در به ثبت رساندن رکورد "سفر دور دنیا در 11 روز با بالون" را ایفا نمود.

ماجراجو معروف روسی "فدر کنیاکو" هدایت کننده بالون, توانست با سفر خود در دور دنیا با بالون و بدون هیچ توقفی فقط در 11 روز رکورد جدیدی را در جهان به ثبت برساند.

کمپانی تویوتا به عنوان حامی رسمی این برنامه, در تمامی مراحل آماده سازی و اجرا که بیش از 1 سال زمان برده است حضور موثر داشته و تاثیر بسزایی در موفقیت آن نیز داشته است.

در مراحل بعدی هایلوکس به عنوان خودروی حمل تجهیزات و  این بالون حساس و سنگین وارد عمل شد. برای نگه داشتن بالون و جلوگیری از حرکت زود هنگام آن به هوا, به علت پر شدن آن از گاز هلیوم و برای فرود موفقیت آمیز و ثابت نگه داشتن بالون به زمین از قدرت هایلوکس استفاده شد.

بالون فدر کنیاکو در طول سفر 11 روزه, 34 هزار و 950 کیلومتر مسافت را به ترتیب از روی اقیانوس های آرام, اطلس, هند و قاره قطب جنوب طی نمود. این سفر که از قاره استرالیا شروع و با گذر از اقیانوس ها و قاره آمریکای جنوبی و آفریقا ادامه داشت, دوباره در استرالیا پایان یافت و دمای هوا در طول مسیر تا 55 درجه سانتی گراد زیر صفر رسیده و مسیر حرکتی این بالون در ارتفاع 10 هزارو 600 متری بوده است.


تعداد امتیازات: (4) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1188)
کد خبر: 293