شرکت توسعه خدماتی بازرگانی آریتا (نمایندگی مرکزی ایرتویا)


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

آغاز پیش فروش تویوتا پریوس (در تعداد محدود)

آغاز پیش فروش تویوتا پریوس (در تعداد محدود)

ایرتویا به عنوان نماینده انحصاری تویوتای ژاپن در ایران، برای اولین بار شرایط پیش فروش خودروی تویوتا پریوس 2016 را اعلام کرد.

تویوتا پریوس خودرویی هیبریدی است که از سال 1997 تا کنون توانسته است به نمادی از احترام به محیط زیست تبدیل شود و با اینکه جزو خودروهای گران قیمت به حساب نمی آید، اما به پای ثابت جشنواره های مشهور فیلم تبدیل شده تا شهرت طلبی ستاره های سینما را به اوج برساند.

پریوس 2016 از ظاهری جذاب و خصوصیات فنی برجسته ای سود می برد که می توان فناوری و نوآوری های روز جهان را در آن جستجو کرد. پریوس به عنوان پرفروش ترین خودروی هیبریدی جهان دارای محبوبیتی جهانی می باشد و امروز این محبوب جهانی به ایران آمده تا به عنوان پیشنهادی جهانی نهایت لذت رانندگی، همراه با تکنولوژی روز دنیا را در اختیار شما قرار دهد.

پیش فروش این خودرو هم اکنون با موعد تحویل 120 روز کاری و پیش پرداخت 85میلیون تومانی (شامل 55 میلیون پیش پرداخت و دو فقره چک 15 میلیون تومانی) در شعب و نمایندگی های منتخب ایرتویا در تعداد محدودی آغاز گردیده است. 

جهت کسب اطلاع از مشخصات، تاریخچه و تصاویر این خودرو اینجا و جهت کسب اطلاع از جزئیات شرایط فروش این خودرو و سایر خودروها اینجا کلیک نمایید.

 

تعداد امتیازات: (9) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (4982)
گروه خبر: فروش ویژه
کد خبر: 223