شرکت توسعه خدماتی بازرگانی آریتا (نمایندگی مرکزی ایرتویا)


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

رونمایی از نسخه خاص لکسوس RC در ژنو

رونمایی از نسخه خاص لکسوس RC در ژنو

تنها چند روز به شروع رسمی نمایشگاه خودرو ژنو باقی مانده است. بسیاری از شرکت های خودروسازی در این نمایشگاه با محصولات جدیدی حضور خواهند داشت. کمپانی لکسوس نیز قرار است در این نمایشگاه با دست پر وارد شود و خودروها جدیدی را به نمایش بگذارد. لکسوس UX جدیدترین خودروی کراس اوور این کمپانی می باشد که نسخه نهایی آن در این نمایشگاه معرفی خواهد شد. اما لکسوس برای مشتریان خاص خود نیز یک نسخه ویژه از RC هیبریدی را در این نمایشگاه به نمایش می گذارد.

لکسوس نسخه RC300h Fsport Black Edition را به ژنو خواهد آورد تا باز هم چالش بزرگی را برای رقبای اروپایی خود به همراه داشته باشد. RC300h بلک ادیشن تفاوت هایی با نمونه های استاندارد دارد که از جمله آنها می توان به رینگ های مشکی مات ۱۹ اینچ، چراغ های LED با طرح جدید و تودوزی چرم مشکی داخل کابین اشاره کرد.

مشخصات فنی این نسخه سفارشی تغییری نکرده و از همان پیشرانه ۴سیلندر ۲.۵ لیتری بنزینی و الکتریکی استفاده شده که قادر به تولید ۲۲۰ اسب بخار قدرت و ۲۲۱ نیوتن متر گشتاور است. لکسوس درنظر دارد RC300h Fsport Black Edition را در ماه می در بازار انگلستان با قیمت ۴۵.۱۶۵ پوند عرضه کند.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (518)
کد خبر: 1579