شرکت توسعه خدماتی بازرگانی آریتا (نمایندگی مرکزی ایرتویا)


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

آئوریس با پیشرانه جدید به ژنو می رود

آئوریس با پیشرانه جدید به ژنو می رود

از سال ۲۰۰۶ تا کنون دو نسل از تویوتا آئوریس تولید و روانه بازار شده است. نسل اول آن از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۲ تولید شده و نسل دوم آن از سال ۲۰۱۲ تا هم اکنون در حال تولید است. چند ماهی است که تویوتا در مناطق مختلف در حال تست و آزمایش های اولیه برروی نسل سوم آئوریس است. خودرویی که در برخی از بازارها قرار است با نام کرولا هاچ بک عرضه شود.

به تازگی تویوتا تصویری از نسل سوم تویوتا آئوریس منتشر کرده که قرار است در کنار دیگر خودروهای جدید تویوتا در هشتادو هشتمین نمایشگاه خودرو ژنو (۲۰۱۸) از آن رونمایی کند. تصاویری که توسط عکاسان و جاسوسان صنعتی از این خودرو در ماه های گذشته گرفته شده نشان می دهد طراحی این خودرو تغییرات اساسی را نسبت به نسل قبلی خود داشته است. ضمن آنکه نسل سوم آئوریس برروی پلتفرم جدید TNGA تویوتا قرار گرفته است که خودروهای کمری ۲۰۱۸، پریوس و C-HR نیز از این پلتفرم بهره مند هستند.

هنوز اطلاعات دقیق از مشخصات فنی و ظاهری این خودرو منتشر نشده است. اما تویوتا در خبری اعلام کرده برای آئوریس هیبرید از یک پیشرانه ۴سیلندر ۲ لیتری و گیربکس ۶ سرعته دستی استفاده خواهد کرد. پیشرانه ای که برای اولین بار برروی آئوریس قرار خواهد گرفت. نمایشگاه خودرو ژنو امسال در ۶ مارچ ( ۱۵ اسفند) آغاز به کار خواهد کرد که تویوتا قرار است خودروهای کانسپت و تولیدی جدیدی نظیر Concept-I ، آیگو و آئوریس را به نمایش بگذارد.

گیربکس ۶ سرعته دستی تویوتا آئوریس جدید

پیشرانه جدید ۴ سیلندر ۲ لیتری تویوتا آئوریس

باتری نیکل متال مورد استفاده در آئوریس هیبرید نسل جدید

نسل جدید تویوتا آئوریس که قرار است در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ رونمایی شود

تعداد امتیازات: (4) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (799)
کد خبر: 1578