شرکت توسعه خدماتی بازرگانی آریتا (نمایندگی مرکزی ایرتویا)


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

شروع طرح فروش مشارکتی ایرتویا

شروع طرح فروش مشارکتی ایرتویا

شرکت ایرتویا نماینده انحصاری محصولات تویوتا در ایران طرح فروش مشارکتی محصولات تویوتا را اعلام کرد. در این طرح فروش مشارکتی برای اولین بار شاهد حضور محصول جدید تویوتا یعنی C-HR هستیم. تویوتا C-HR که در بازار ایران با استقبال بسیار بالا روبرو شد توانسته ظرف مدت چند ماه از حضورش در بازار، سهم قابل توجهی را در فروش کسب کند. با توجه به استقبال بسیار خوب از C-HR، شرکت ایرتویا برای اولین بار طرح فروش مشارکتی این کراس اوور زیبا را اجرا کرده است.

در بخشنامه فروش مشارکتی جدید ایرتویا، تویوتا C-HR با موعد تحویل ۱۸۰ روز کاری و مبلغ پیش پرداخت ۹۰ میلیون تومان به همراه سود مشارکت ۱۵ درصد قابل خریداری است.

همچنین در این بخشنامه شرایط فروش مشارکتی دو خودرو تویوتا پریوس و راوفور همانند شرایط گذشته درنظر گرفته شده است. موعد تحویل خودروهای پریوس و راوفور نیز ۹۰، ۱۲۰ و ۱۸۰ روز کاری درنظر گرفته شده است که پیش پرداخت خودروها به ترتیب ۶۰، ۴۵ و ۳۵ میلیون تومان است. البته در زمان تکمیل وجه نیز خریداران محترم پریوس در صورت تسویه به صورت نقدی از تخفیف ۳، ۳.۵ و ۴ میلیون تومانی و در حالت تسویه اعتباری از تسهیلات ۴۰، ۴۵ و ۵۰ میلیون تومانی و اقساط ۱۰ ماهه بدون کارمزد و اقساط ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه با کارمزد ۱۲ درصد بهرمند خواهند شد.

همچنین علاقه مندان تویوتا راوفور در صورت خرید این خودرو در زمان تکمیل وجه در صورت تسویه نقدی از ۴، ۵ و ۶ میلیون تومان تخفیف نقدی بهرمند خواهند شد و در زمان تکمیل وجه در حالت تسویه اعتباری از ۷۰، ۷۵ و ۸۰ میلیون تومان تسهیلات با اقساط ۱۰ ماهه بدون کارمزد و ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه با ۱۲ درصد کارمزد بهرمند خواهند شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش خودرو اینجا کلیک نمایید. 


تعداد امتیازات: (9) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (2967)
کد خبر: 1527