امور مشتریان

واحد امور مشتریان

معرفی واحد

کانال های ارتباطی

معرفی واحد

مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

شرکت ایرتویا نماینده رسمی تویوتا ژاپن در ایران، به منظور تعامل بیشتر با مشتریان و با هدف ارتقاء رضایت مشتریان، اقدام به توسعه واحد ارتباط با مشتریان (CRM) شرکت نموده است.

رویکرد استراتژیک واحد ارتباط با مشتریان :

نظر به استراتژی های تدوین شده و اهداف ترسیم شده در شرکت ایرتویا در حوزه مشتریان، این واحد وظیفه دارد با رویکرد تعاملی و دو سویه با مشتری نسبت به تامین رضایت حداکثری مشتریان اقدام نماید.
استراتژی های تدوین شده برای واحد ارتباط با مشتریان بر گرفته از شعارهای شرکت تویوتای ژاپن در حوزه فروش " Let’s Go Places "و خدمات پس از فروش " Best service in Town " می باشد.

وظایف عملکردی :

بنابر استراتژی های تعیین شده در حوزه ارتباط با مشتریان شرکت ایرتویا، این واحد با هدف استقرار و پیاده سازی استانداردهای حوزه ارتباط با مشتریانISO 10002 و ISO 10004 برای تسهیل و تسریع برقراری ارتباط با مشتریان نسبت به ایفای وظابف خود به شرح زیر اقدام می نماید.
  • ایجاد بسترهای ارتباطی با مشتریان از کانال های تلفن ، ایمیل و اپلیکشن اختصاصی موبایل ایرتویا برای دریافت درخواست ها و شکایت های مشتریان
  • هدف گذاری برای رسیدگی به درخواست ها و شکایت های مشتریان در کوتاه ترین زمان قابل انجام در شرکت ( برای مشاهده گردش شکایتها در شرکت می توانید به این پیوست مراجعه فرمایید.)
  • برقراری ارتباط با مشتریان به منظور سنجش میزان رضایت ایشان از ارائه خدمات و با هدف بهبود فرآیندها و ارتقاء کیفیت ارائه خدمات

کانال های ارتباطی


مشتریان محترم، به اطلاع می رساند واحد ارتباط با مشتریان شرکت ایرتویا به منظور سرعت بخشیدن در رسیدگی به درخواست های شما عزیزان، اقدام به راه اندازی سرویس بات تلگرام نموده است. با جستجوی آدرس irtoyacrmbot@ در نرم افزار تلگرام گوشی خود، شما می توانید نسبت به برقراری ارتباط بدون انتظار به واحد ارتباط با مشتریان دست یابید . پس از جستجوی آدرس مذکور و باز شدن صفحه مورد نظر شما می توانید با انتخاب هر یک از کلید های گوشی امکانات بات را شامل اطلاعات تماس با ما، ارسال درخواست و یا شکایت و ارسال فایل برای واحد ارتباط با مشتریان استفاده نمائید .
شما به سادگی و با ثبت نام در این سامانه، می توانید درخواست های خود را برای واحد ارتباط با مشتریان ارسال فرمائید و به صورت اتوماتیک از طریق تلگرام و سرویس پیام کوتاه ،کد رهگیری خود را دریافت نمائید. پس از این مرحله همکاران واحد ارتباط با مشتریان درخواست شما را مطالعه نموده و به منظور رسیدگی با شما در تماس خواهند بود.

راه های ارتباطی با واحد ارتباط با مشتریان شرکت :

  • آدرس واحد ارتباط با مشتریان : دفتر مرکزی، واقع در کیلومتر 5 جاده دماوند بعد از خیابان اتحاد
  • تماس با مرکز تماس : 02173451
  • فکس : 02177142133
  • ایمیل واحد ارتباط با مشتریان : CRM@irtoya.com
  • بات تلگرام ارتباط با مشتریان : irtoyacrmbot@
ارسال درخواست از طریق Mobile App ایرتویا ( برای دانلود نسخه اندرویدی نرم افزار اینجا را کلیک کنید و برای دانلود نسخه IOS نرم افزار اینجا را کلیک کنید.)
لطفا جهت ثبت درخواست در فرم صدای مشتری اینجا کلیک فرمایید
  • فرم صدای مشتری