اخبار و اطلاعیه ها

شرایط فروش جذاب تویوتا و لکسوس در بخشنامه جدید ایرتویا
تعداد امتيازات: (8)

شرایط فروش جذاب تویوتا و لکسوس در بخشنامه جدید ایرتویا

24 تیر 1396 Article Rating

شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران، جدیدترین بخشنامه فروش تابستانه خود را اعلام کرد. در این بخشنامه، شرایط فروش نقدی و تسهیلاتی جدیدی برای محصولات این شرکت اعلام شده است. شرایط متنوعی که در آن برای اولین بار شاهد استفاده از پکیج مسافرتی هستیم.

در بخشنامه جدید تخفیف های نقدی، کمک هزینه نقدی سفرهای تابستانی، بیمه بدنه یکساله رایگان، تحویل فوری و تسهیلات بدون بهره و... در نظر گرفته شده است. ضمن آنکه علاوه بر افزایش سقف پوشش بیمه بدنه در این بخشنامه جدید شاهد افزایش بیمه سرقت لوازم و قطعات هستیم.

خریداران نقدی تویوتا پریوس از هدیه ویژه سه میلیون و پانصد هزار تومانی به صورت تخفیف نقدی به علاوه سه میلیون تومان کمک هزینه سفرهای تابستانی بهرمند خواهند شد. لازم به ذکر است، به خریداران تیپ۳ و تیپC پریوس در شرایط اقساطی بدون کارمزد نیز کمک هزینه نقدی ۳میلیون تومانی سفرهای تابستانی تعلق می گیرد.

 در بخشنامه جدید تویوتا راوفور در دو تیپ T3-V و T3-E با شرایط متنوع به فروش می رسد و مشتریانی که تیپ T3-V را به صورت نقدی خریداری می نمایند از ۴میلیون تومان تخفیف نقدی و ۳میلیون تومان کمک هزینه سفرهای تابستانی بهرمند خواهند شد.

همچنین خریداران تیپ T3-V تویوتا راوفور در شرایط اقساطی بدون کارمزد نیز از ۳میلیون تومان کمک هزینه سفرهای تابستانی بهرمند خواهند شد. برای خریداران نقدی تیپ T3-E نیز بیمه بدنه یکساله رایگان در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است در بخشنامه جدید ایرتویا، به تمامی خریداران محترم لکسوس NX300h، هدیه ویژه ۷سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر گارانتی تعویض باتری با ولتاژ بالای سیستم هیبرید تعلق می گیرد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از بخشنامه و شرایط فروش تابستانه اینجا کلیک نمایید

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری