اخبار و اطلاعیه ها

افتتاح دفتر مرکزی جدید تویوتا در تگزاس آمریکا
تعداد امتيازات: (8)

افتتاح دفتر مرکزی جدید تویوتا در تگزاس آمریکا

19 تیر 1396 Article Rating

شرکت تویوتا در راستای اهداف بلند مدت خود و برنامه طراحی جهانی جدید تویوتا "Toyota New Global Architecture" (TNGA)، دفتر مرکزی جدید خود را در بخش آمریکای شمالی احداث کرد. ساخت این دفتر بعد از ۳ سال به پایان رسید. تویوتا با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد دلاری در آمریکا تصمیم دارد علاوه بر کسب سهم بازار بیشتر به تحقیق و توسعه بیشتری در حوزه صنعت خودروسازی از جمله تولید بپردازد. پروژه ساخت دفتر جدید در منطقه پلاتوی تگزاس آمریکا هزینه ای بالغ بر ۱میلیارد دلار در برداشته که این هزینه بخشی از سرمایه گذاری ۱۰ میلیاردی تویوتا در آمریکا به عنوان برنامه ۵ سال است.

این پروژه در مساحتی بالغ بر ۱۰ هکتار ساخته شده که طبق گفته مسئولین تویوتا به زودی شاهد ورود کارمندان به این ساختمان خواهیم بود. با فعالیت این دفتر بیش از ۴۰۰۰ هزار کارمند که ۱۰۰۰ نفر آنها، کارمندان جدید شرکت هستند، وارد این دفتر شوند. سرمایه گذاری تویوتا در آمریکا باعث کاهش بیکاری در این کشور شده و در راستای وعده رئیس جمهور این کشور برای احیا و افزایش تولیدات بوده است.

تویوتا علاوه بر تعهد خود در خصوص حفظ محیط زیست، از سیستم های مختلفی جهت کاهش مصرف سوخت و آلایندگی استفاده کرده است. در این مرکز سیستم برداشت باران تا ۴۰۰هزار گالن جهت آبیاری، پنل های خورشیدی و توربین های بادی جهت تولید برق نیز استفاده شده است. علاوه بر این موارد پوشش گیاهی مقاوم در برابر خشکسالی نیز در تمام این زمین به چشم می خورد.

تویوتا قصد دارد تا مراسم افتتاحیه این دفتر را همزمان با جشن ۶۰ سالگی حضور خود در آمریکا بگیرد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری