اخبار و اطلاعیه ها

شرایط فروش تابستانه لکسوس اعلام شد
تعداد امتيازات: (0)

شرایط فروش تابستانه لکسوس اعلام شد

12 تیر 1396 Article Rating

به اطلاع کلیه علاقه مندان می رساند شرکت ایرتویا در بخشنامه ی جدید علاوه بر فروش نقدی و اقساطی به صورت تحویل فوری، هدیه ویژه ای را برای خریداران لکسوس NX مدل ۲۰۱۷ درنظر گرفته است. در بخشنامه جدید ایرتویا سه تیپ لکسوس NX200t موجود بوده که خریداران تیپ Fsport SPT2 در صورت خرید نقدی از هدیه ویژه یکسال بیمه رایگان بدنه نیز برخوردار می باشند. همچنین شرایط اقساطی در نظر گرفته شده برای دو تیپ  Fsport فول و Exclusive نیز به صورت تسهیلات ۶۰،۹۰ و ۱۲۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۱۲ ماهه موجود می باشد. البته علاقه مندان در صورت تمایل به استفاده از شرایط اقساطی تیپ F Sport SPT2 می توانند از تسهیلات ۹۰ میلیون تومانی بدون کارمزد بهرمند شوند.

ایرتویا برای خریداران محترم لکسوس NX300h نیز هدیه ویژه ای درنظر گرفته است. تمامی خریداران این خودرو در هردو شرایط نقدی و اقساطی از ۷ سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر گارانتی تعویض باتری ولتاژ بالای سیستم هیبرید (HV Battery) بهرمند خواهند شد.

علاقه مندان به شاسی بلند لوکس NX300h می توانند بسته به تیپ دلخواه، از شرایط اقساطی متنوع تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان تسهیلات با بازپرداخت ۱۲ ماه برخوردار شوند. همچنین تسهیلات بدون کارمزد تا سقف ۹۰ میلیون تومان نیز برای برخی از تیپ های لکسوس NX300h موجود می باشد.

شایان ذکر است در راستای افزایش رفاه حال مشتریان محترم ایرتویا، سقف پوشش بیمه بدنه کلیه خودروها افزایش یافته و علاوه بر تعهد پوشش های اصلی، سرقت لوازم و قطعات را نیز تا سقف معینی شامل می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از بخشنامه و شرایط فروش تابستانه اینجا کلیک کنید.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری