اخبار و اطلاعیه ها

شرایط فروش تابستانه تویوتا راوفور اعلام شد
تعداد امتيازات: (3)

شرایط فروش تابستانه تویوتا راوفور اعلام شد

11 تیر 1396 Article Rating

با پایان یافتن ماه مبارک رمضان شرکت ایرتویا شرایط فروش جدید تویوتا راوفور را اعلام کرد. ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا در ایران فروش راوفور را در غالب شرایط نقدی و اقساطی اعلام کرده است. مهمترین تغییرات ایجاد شده در این بخشنامه اضافه شدن راوفور تیپ T3-V می باشد. علاقه مندان می توانند در صورت خرید نقدی این تیپ علاوه بر بهرمندی از ۴ میلیون تومان تخفیف نقدی از ۳ میلیون تومان کمک هزینه نقدی سفرهای تابستانی نیز استفاده نمایند. همچنین در صورت انتخاب شرایط اقساطی می توانند یکی از دو روش اقساط ۱۲ ماهه بدون کارمزد و اقساط ۲۴ ماهه با کارمزد ۱۹درصد را انتخاب نمایند.

راوفور تیپ T3-E مطابق این بخشنامه در شرایط خرید نقدی از هدیه ویژه بیمه بدنه یکساله رایگان بهرمند است. فروش تویوتا رافور تیپ T3-E شامل تحویل فوری و تحویل۶۰ روز کاری است.

مشتریان در صورت تمایل به دریافت خودرو به صورت تحویل فوری برای خرید تیپ T3-E راوفور، می توانند از دو روش اقساطی به صورت تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی بدون کارمزد با بازپرداخت ۸ ماهه و یا تسهیلات ۹۰ میلیون تومانی با ۲۱درصد کارمزد و بازپرداخت ۱۸ ماهه بهرمند شوند. همچنین مشتریان محترم در صورت تمایل به خرید راوفور T3-E  به صورت تحویل ۶۰ روز کاری می توانند از سه میلیون تومان سود مشارکت در کنار سه روش متنوع اقساطی بهرمند شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از بخشنامه و شرایط فروش تابستانه اینجا کلیک کنید.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری