اخبار و اطلاعیه ها

برترین برند خودرویی انگلستان انتخاب شد
تعداد امتيازات: (2)

برترین برند خودرویی انگلستان انتخاب شد

03 تیر 1396 Article Rating

 

برند لکسوس زیر مجموعه تویوتا است و به عنوان یک برند لوکس و با کیفیت شناخته می شود. خودرویی که کیفیت بالای آن زبان زد خاص و عام است. لکسوس در بسیاری از بازارهای جهانی عرضه می شود و با استقبال بسیار خوبی همراه است. در یک نظر سنجی عمومی بین پنجاه هزار مالک خودروی جدید، لکسوس به عنوان برترین خودرو در انگلستان شناخته شد.

لکسوس در نظر سنجی وبسایت "Auto Express"  توانست به عنوان برترین تولید کننده خودرو معرفی شود. شرکت خودروسازی که بیشتر به فکر منافع مشتریان خود است و به همین خاطر همیشه کیفیت را اولویت اصلی قرار می دهد. در این نظر سنجی لکسوس توانست از ۹ معیار اصلی در ۴ معیار بالاترین رتبه را کسب کند و با کسب امتیاز ۹۲.۲۹ بالاترین امتیاز را در بین دیگر برندهای خودرویی در بازار انگلستان کسب کند.

گراهام هوپ سردبیر وبسایت "Auto Express" در خصوص این نظر سنجی گفت: لکسوس باز هم نشان داد که در بین مردم از جایگاه بالایی برخورد دار است. این خودرو به تنهایی توانست در چهار پارامتر مهم طراحی ظاهری، عملکرد جعبه دنده و پیشرانه، کیفیت ساخت و ایمنی خودرو بالاترین امتیازها را کسب کند. هوپ در ادامه گفت: ما میدانیم که لکسوس همیشه بهترین محصولات را با کیفیت بالا تولید می کند. موضوعی که برای مشتریان بسیار مورد اهمیت است.

در این بین نیز لکسوس RX450h به عنوان برترین خودروی شاسی بلند در بازار انگلستان انتخاب شد. این خودرو توانست جایزه "برترین خودروی ایمن" را دریافت کند. جایزه ای که در آن لکسوس RX توانست با داشتن امکانات استانداردی نظیر کروز کنترل هوشمند، سیستم پیشگیری از تصادف، رادار هوشمند ترافیک، رادار بین خطوط و رادار نقطه کور به عنوان ایمن ترین شاسی بلند معرفی شود.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار