اخبار و اطلاعیه ها

انتخاب لکسوس به عنوان بهترین گزینه در کشورهای اسکاندیناوی
تعداد امتيازات: (1)

انتخاب لکسوس به عنوان بهترین گزینه در کشورهای اسکاندیناوی

24 خرداد 1396 Article Rating

موسسه معتبر Autolndex هرساله نظرسنجی های مختلفی پیرامون حوزه صنعت خودرو انجام می دهد. این موسسه ۱۶ سال است که از مشتریان خودروهای بازار اسکاندیناوی نظرسنجی می کند. در جدیدترین نظرسنجی این موسسه مشتریان بازار سوئد و نروژ هدف اصلی بودند. Autolndex چهار معیار مهم "تجربه رانندگی خودرو"، "وفاداری به برند"، "نمایندگی و تجربه خرید" و "خدمات پس از فروش" را در این نظرسنجی درنظر گرفته بود.

در جدیدترین نظرسنجی این موسسه، برند لکسوس توانست با کسب بیشترین امتیاز به عنوان برترین برند خودروساز در بازار کشورهای سوئد و نروژ معرفی شود. لکسوس به عنوان یکی از پرافتخارترین برندها در نظرسنجی های موسسه Autolndex شناخته می شود. این شرکت توانسته در این ۱۶ سال گذشته ۶ سال به عنوان برترین برند انتخاب شود. در نظرسنجی کشور نروژ، لکسوس با کسب امتیاز ۹۳۲ امتیاز علاوه بر انتخاب به عنوان برترین برند توانست بالاترین امتیاز در این ۱۶ سال نظرسنجی را کسب کند. امتیازی که طبق گفته موسسه Autolndex تا به حال هیچ برند خودرویی به آن دست نیافته بود. همچنین لکسوس در کشور سوئد نیز توانست امتیاز ۸۹۲ را کسب کند و جایگاه اول را در میان دیگر برندها بدست آورد.

تن تانس، مدیر بازاریابی و مشتریان لکسوس نروژ در این خصوص گفت: "دریافت این جایزه برای ششمین سال چندان هم دور از انتظار نبوده است. این نظر سنجی نشان می دهد که لکسوس علاوه بر کیفیت برتر در بین دیگر رقبا از خدمات پس از فروش، لذت رانندگی و وفاداری مشتری بیشتری برخوردار است. ما از تمام مشتریانمان سپاسگذاریم که هرساله در این نظر سنجی به ما رأی می دهند زیرا این کار باعث افزایش انگیزه در بین نیروها خواهد شد"

دیک زاریکسون، مدیر لکسوس سوئد نیز گفت: "نتیجه این نظرسنجی نشان می دهد که کار خود را به درستی انجام داده ایم. البته ما همواره برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان در حال توسعه و تحقیق هستیم و سعی داریم بهترین خدمات را به آنها ارائه دهیم."

این نظرسنجی هرساله انجام می شود و امسال در کشور نروژ به صورت تصادفی 15934 و در کشور سوئد بیش از ۱۵۰۰۰ نفر از خریداران خودرو در آن شرکت داشتند. در این نظرسنجی ۲۳ برند خودرویی حضور داشتند که معیار اصلی حضور آنها، تولید بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ بوده است.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار