اخبار و اطلاعیه ها

لکسوس قابل اطمینان ترین برند خودرویی از دیدگاه مشتریان
تعداد امتيازات: (3)

لکسوس قابل اطمینان ترین برند خودرویی از دیدگاه مشتریان

23 خرداد 1396 Article Rating

لکسوس برای دومین سال متوالی توانست عنوان برترین برند از نظر " اعتماد مشتری" را در بین شرکت های خودروسازی دریافت کند. این برند لوکس ژاپنی توانست در بازار متنوع روسیه بیشترین فروش و بهترین خدمات پس از فروش را در بین دیگر شرکت های خودروسازی کسب کند. در مراسمی که هفته گذشته در مسکو برگزار شد این جایزه به شرکت لکسوس روسیه تعلق گرفت.

این شرکت با فروش قابل توجه محصولات و همچنین ارائه خدمات پس از فروش بهتر از دیگر رقبا توانست این جایزه را کسب کند. البته باید گفت که این موفقیت ترکیبی از برند لوکس و با کیفیت لکسوس و رویکرد متفاوت در مشتری مداری توسط این شرکت است. مشتری مداری که باید آن را ریشه در مهمان نوازی سنتی و شناخته شده ژاپنی ها با نام " Omotenashi" دانست.

لکسوس روسیه به مشتریان خود بهترین خدمات را درنظر گرفته است. این شرکت طیف وسیعی از شخصی سازی‌ها، خدمات جدید منحصر بفرد، تست درایو، دریافت نوبت به صورت آنلاین، خدمات در جاده و... را برای تک تک مشتریان خود درنظر گرفته است. لکسوس در بخش خدمات پس از فروش و دیگر استانداردها فراتر از انتظار بوده است که این موضوع باعث می شود مشتریان به این برند وفادارتر از همیشه باشند.

جان تامسون مدیر ارشد فروش و بازاریابی لکسوس روسیه در این خصوص گفت: " این افتخار بزرگی برای شرکت است. مجدداً نشان دادیم که مشتریان به ما اعتماد دارند و همیشه وفادار به این برند هستند. من از تمام مشتریان و نمایندگی ها برای دریافت این جایزه تشکر می کنم و در تلاش هستیم تا با کسب تجربه های جدید، انتظارات و نیازهای مشتریان را شناسایی و سریع ترین راه برای رفع آنها را درنظر بگیریم.

این جایزه هرسال توسط آژانس " AutoStat" با همکاری سایت AutoMarketolog.ru به بهترین برند خودرویی تعلق می گیرد. برندی که بتواند هم از نظر فروش هم از نظر خدمات بهترین عملکرد را در یکسال گذشته داشته باشد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار