اخبار و اطلاعیه ها

ارزشمندترین برند خودروسازی دنیا کدام است؟
تعداد امتيازات: (8)

ارزشمندترین برند خودروسازی دنیا کدام است؟

22 خرداد 1396 Article Rating

برندهای مطرح دنیا هرساله توسط سایت ها و مجلات مختلف مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرند. نوع خدمات، کیفیت، فروش، سود آوری و... از جمله پارامترهایی است که در ارزیابی و بررسی این برندها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از معتبرترین موسسات در این زمینه موسسه "برندز – Brandz" است. این موسسه امسال هم لیست ۱۰۰ برند مطرح و ارزشمند دنیا را منتشر کرد که اصلی ترین فاکتور ارزشمندی بین برندها، میزان سودآوری، بوده است. البته حدود ۲میلیون کاربر نیز در این رأی گیری شرکت داشتند.

در این لیست نام برندهای خودروسازی نیز قرار دارد. درلیست منتشر شده از سوی موسسه برندز بهترین جایگاه کسب شده برای خودروسازان، جایگاه ۳۰ بوده که متعلق به تویوتا می باشد. تویوتا در این لیست توانست همانند چندسال گذشته بالاترین رتبه را بین دیگر برندهای خودروسازی دریافت کند.

خودروسازی که توانسته رکوردهای فروش بسیار زیادی نظیر بیشترین تعداد تولید خودروی هیبری (بیش از ۱۰ میلیون) را به ثبت رساند. این اولین باری نیست که تویوتا توانسته در رتبه اول بین برندهای مطرح خودروسازی قرار بگیرد. در ۱۲سال گذشته تویوتا توانسته ۹بار به عنوان برترین و با ارزشمندترین برند خودروسازی دنیا در این لیست شناخته شود. ارزش نام برند تویوتا ۲۸.۶ میلیارد دلار اعلام شده است.

برندهای مطرح خودروسازی قدیمی آلمانی نیز در این لیست جایگاهی بهتر از ۳۵ و ۴۰ را نتوانستند کسب کنند. البته در بین این ۱۰۰ برند تنها ۶ برند خودروسازی قرار داشتند.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری