اخبار و اطلاعیه ها

ورود تویوتا C-HR و لکسوس RX200t به زودی در بازار
تعداد امتيازات: (2)

ورود تویوتا C-HR و لکسوس RX200t به زودی در بازار

13 خرداد 1396 Article Rating

در کنفرانس مطبوعاتی ایرتویا با اصحاب رسانه، فرزاد صالحی مدیر بازاریابی نیز خبرهای جدید را اعلام کرد. در این برنامه صالحی از عرضه تویوتا C-HR در اوایل تابستان خبر داد و گفت: ما تاپایان امسال تمام محصولاتی که در نمایشگاه بین المللی تهران به نمایش گذاشتیم را وارد بازار خواهیم کرد. طبق برنامه ریزی‌های انجام شده درنظر داریم تویوتا C-HR را حداکثر تا مرداد امسال وارد بازار کنیم. وی در ادامه گفت: هنوز قیمت قطعی و نهایی C-HR مشخص نشده است اما این خودرو در دو تیپ و احتمالا با قیمتی زیر ۲۰۰ میلیون تومان وارد بازار خواهد شد.

صالحی در خصوص لکسوس RX200t نیز گفت: این شاسی بلند لوکس هم وارد سایت ثبتارش شده است و در حال انجام مراحل اداری و قانونی جهت عرضه آن به بازار داخلی هستیم. RX یکی از پرفروش ترین محصولات لکسوس در بازارهای جهانی و ایران است، به همین خاطر پیش بینی می کنیم استقبال از این خودرو همانند سال‌های گذشته چشمگیر باشد. وی در ادامه افزود: RX و NX دو کلاس متفاوت هستند که می‌توان گفت مدل RX تأثیری در بازار NX نخواهد داشت زیرا اختلاف قیمت این دو مدل چیزی حدود ۱۰۰ میلیون تومان است. حتی این موضوع را می توان در خصوص عرضه کمری و کرولا در سال های گذشته مشاهده کرد.


مدیر بازاریابی ایرتویا در ادامه گفت: ما برنامه های مختلفی را برای فروش خودروهای هیبرید در نظر داریم. استقبال بسیار خوب از این خودرو نه تنها در کلان شهرها و تهران بلکه در دیگر شهرهای کشور باعث شده تا ما به افزایش و گسترش نمایندگی های ایرتویا بپردازیم. البته ما برای آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان به خودروهای هیبرید امکان آزمایش رانندگی را در تمامی شهرها درنظر گرفته ایم. مشتریان می‌توانند با ثبت نام در سامانه تست درایو، خودرو پریوس را از نزدیک رانندگی کنند.

همچنین وی در خصوص شروع شماره گذاری خودروهای ساخت آمریکا گفت: تعداد بسیار انگشت شماری تویوتا کمری ساخت آمریکا به خاطر این قانون مراحل شماره گذاریشان متوقف شده بود که با برداشتن این قانون به زودی مراحل شماره گذاری و دریافت پلاک ملی برای این خودروها را آغاز می‌کنیم.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار