اخبار و اطلاعیه ها

رضایت در خدمات پس از فروش، مهمترین موضوع در کنفرانس مطبوعاتی ایرتویا
تعداد امتيازات: (2)

رضایت در خدمات پس از فروش، مهمترین موضوع در کنفرانس مطبوعاتی ایرتویا

09 خرداد 1396 Article Rating

اولین کنفرانس مطبوعاتی شرکت ایرتویا در سال جدید با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران حوزه خودرو در سالن آموزش این شرکت برگزار شد. در این کنفرانس هادی سرهنگی، معاون مدیر عامل در خدمات پس از فروش به همراه فرزاد صالحی، مدیر بازاریابی این شرکت حضور داشتند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

موضوع اصلی این نشست بحث خدمات پس از فروش و خودروهای هیبرید بوده است. در این نشست هادی سرهنگی در ابتدا از دریافت هفتمین جایزه تعالی رضایتمندی مشتریان تویوتا خبر داد و گفت: جایزه رضایتمندی مشتری از طرف کمپانی تویوتا ژاپن به ایرتویا اهدا شده است. این جایزه به دلیل عملکرد بسیار خوب ایرتویا در بخش رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش بوده است. حتی در سال ۹۵ هم ایرتویا توانست برای سومین سال پیاپی به عنوان شرکت برتر در رضایت مندی مشتری از طرفسازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (‌ISQI) معرفی شود.

سرهنگی در خصوص قیمت قطعات ایرتویا نیز گفت: اگر به نمودار نقطه به نقطه قیمت قطعات و لوازم یدکی ایرتویا در سال ۹۵ نگاه کنید، خواهید دید که در سال جدید شاهد کاهش ۱۳الی ۱۵ درصدی قیمت‌ها هستیم. یکی از دلایل این موضوع نیز تغییر منابع تأمین قطعه است. وی در ادامه افزود: میزان سفارش قطعات ما نسبت به واردکنندگان شخصی بسیار بالاتر است. به همین خاطر ما از تخفیف بیشتری بهرمند هستیم و قیمت‌های قطعات ما نسبت به بازار آزاد بسیار کمتر است.

معاون مدیر عامل در خدمات پس از فروش ایرتویا در خصوص خودروهای هیبریدی نیز گفت:  علاوه بر گارانتی ۵ یا ۱۵۰۰۰۰ کیلومتر و ۷سال گارانتی تعویض باتری هیبریدی در شرایط فروش جدید تویوتا پریوس سرویس های دوره ای رایگان به مدت دوسال یا ۴۰۰۰۰ کیلومتر درنظر گرفته شده است، یعنی ما تمام خدمات پس از فروش پریوس را به صورت رایگان در این دوسال انجام می‌دهیم و تنها مشتریان باید هزینه بنزین مصرفی خودرویشان را پرداخت کنند. ما قبل از عرضه خودروهای هیبریدی در بازار ایران، دوره های آموزشی و فناوری این خودروها را برای پرسنل آغاز کرده بودیم. به همین خاطر هیچ مشکلی از نظر خدمات پس ازفروش برای خودروهای هیبریدی نداریم. حتی با این وجود آموزش به پرسنل و تیم فنی ایرتویا ادامه دارد و تمامی پرسنل تعمیرگاهی ایرتویا در تمامی شبکه های نمایندگی ها از دانش بالایی در این خصوص بهرمند هستند.


وی در خصوص واردات خودروهای غیرشرکتی و آزاد نیز افزود: تا پیش از قوانین جدید در خصوص گارانتی خودروهای غیر شرکتی مشکلات و موارد بسیار زیادی در خصوص بروز آتش سوزی در خودروهای هیبریدی بدستمان می‌رسید. اصلی ترین موضوع هم بخاطر دست کاری در سیستم برق خودرو توسط افراد غیرحرفه‌ای بوده است که با اعلام قوانین جدید این مشکلات تا حد قابل توجهی کاهش یافته است. همچنین ایرتویا توانسته در زمینه تأمین قطعات در جایگاه خوبی قرار بگیرد. ما در حال حاضر توانسته‌ایم بیش از ۹۸ درصد از قطعات مصرفی و ضروری محصولاتمان را به سرعت تأمین کنیم ضمن آنکه این میزان تأمین قطعات در مورد قطعات مصرفی نسبتاً متوسط بیش از ۸۰ درصد است. سرهنگی در ادامه افزود: البته در بحث تأمین قطعات کم مصرف و خاص بخصوص در خودروهایی که واردتشان متوقف شده و یا بسیاری قدیمی هستند، مشتری باید سفارش قطعات بدهد که در برخی موارد زمان تأمین قطعه تا یک هفته هم طول می کشد.

همچنین در این نشست خبری مدیر بازاریابی ایرتویا در خصوص عرضه محصولات جدید این شرکت گفت: به زودی شاهد عرضه لکسوس RX200t و تویوتاC-HR خواهیم بود. فرزاد صالحی در این نشست گفت: قیمت احتمالی C-HR کمتر از ۲۰۰۰ میلیون تومان خواهد بود. نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار