اخبار و اطلاعیه ها

سمینار سالیانه عاملیت های ایرتویا در شهر بندرعباس برگزار شد
تعداد امتيازات: (1)

سمینار سالیانه عاملیت های ایرتویا در شهر بندرعباس برگزار شد

18 اردیبهشت 1396 Article Rating

شرکت ایرتویا به منظور آشنا نمودن هرچه بیشتر نمایندگان با اهداف و برنامه های این شرکت در سال 96، همینطور جهت ارائه آخرین عملکرد آن در سال گذشته، سمینار شعب و نمایندگان سراسر کشور را در چهاردهم اردیبهشت در شهر بندرعباس برگزار کرد.

در خلال این گردهمایی آقای دکتر فهیمی مدیرعامل شرکت ایرتویا (نماینده انحصاری  تویوتا در ایران) با ارائه گزارش مبسوطی از عملکرد مثبت شرکت در سال 95 و خاطرنشان کردن رشد فروش دو برابری شرکت نسبت به سال 94،  اهداف و برنامه های جدید این شرکت در سال 96 از جمله ورود خودروهای جدید را اعلام کرد.

همچنین مدیران دیگر بخشها از جمله خدمات پس از فروش، فروش، بازاریابی، امور مشتریان و قطعات یدکی نیز با ارائه جزئیات بیشتر از واحد های عملیاتی ایرتویا و تبیین سیاست های تشویقی شرکت در خصوص امور نمایندگان اطلاعات کاملی ارائه نمودند.

در این مراسم اهداء جوایز نمایندگانی که در سال 95 موفق به اخذ گواهینامه و تندیس بین الملی TSM (Toyota Service Management) شده اند، توسط مدیرعامل ایرتویا انجام شد و از کلیه عاملیت هایی که در زمینه های گوناگون موفقیتی را در سال گذشته اخذ نموده اند تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ادامه مدعوین از سایت لجستیک ایرتویا بندرعباس با همراهی اعضای محترم هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت بازدید نمودند. گفتنی است این سایت بی نظیر با مساحتی گسترده و با هدف کاهش زمان ارسال خودرو به سراسر کشور و ارتقاء رضایت مشتریان از فرآیند تحویل خودرو پس از سالها تلاش و  برنامه ریزی با سرمایه گذاری کلان در حومه بندر شهید باهنر در اسفندماه 95 به بهره برداری رسیده و در حال فعالیت می باشد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار