اخبار و اطلاعیه ها

زمان برگزاری قرعه کشی بزرگ مسابقه هیبریدی ایرتویا
تعداد امتيازات: (4)

زمان برگزاری قرعه کشی بزرگ مسابقه هیبریدی ایرتویا

27 دی 1395 Article Rating

به اطلاع کلیه علاقه مندان می رساند، قرعه کشی مسابقه هیبریدی ایرتویا پس از برنامه ریزی های لازم جهت انجام هرچه بهتر و دقیق تر ، روز چهارشنبه 29 دی ماه برگزار خواهد شد.

این مسابقه که به منظور افزایش سطح آگاهی عموم از موضوع تکنولوژی خودرو های هیبرید تویوتا به عنوان اولین و بزرگترین کمپانی خودرو سازی در تولید خودرو های هیبریدی طراحی شده بود با استقبال بی نظیر شرکت کنندگان روبرو شد.

در این رویداد با دعوت از اصحاب رسانه و در حضور جمعی از شرکت کنندگان مسابقه،  قرعه کشی صورت گرفته و در پایان به ۱۱ نفر از برندگان این مسابقه (که از میان تمامی شرکت کنندگان مسابقه به قید قرعه انتخاب می شوند) جوایز نفیسی تعلق می گیرد.

برندگان این مسابقه که در مجموع ۱۱ نفر می باشند از طریق قرعه کشی که در روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه توسط شرکت ایرتویا انجام خواهد شد مشخص شده و درکنار جایزه شگفت انگیز سفر به ژاپن و بازدید از کارخانه تویوتا که به برنده اول این مسابقه تعلق می گیرد، جایزه نفیس اسپیکر بلوتوث برند لوکس B&O نیز به ۱۰ نفر برندگان بعدی این مسابقه اعطا خواهد شد.  

لازم به ذکر است تمامی شرکت کنندگان، برحسب امتیاز دریافتی از مسابقه در این قرعه کشی شرکت داده می شوند و توزیع عادلانه شانس بر اساس میزان امتیاز بدست آمده از نتیجه تست می باشد.

نتایج مربوط به قرعه کشی و برندگان نیز پس از انجام قرعه کشی از طریق تماس تلفنی و از طریق وب سایت رسمی ایرتویا و یا کانال تلگرام شرکت ایرتویا اطلاع رسانی می گردد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار