اخبار و اطلاعیه ها

اطلاعیه ایرتویا در خصوص زمان قرعه کشی برندگان مسابقه هیبریدی ایرتویا
تعداد امتيازات: (6)

اطلاعیه ایرتویا در خصوص زمان قرعه کشی برندگان مسابقه هیبریدی ایرتویا

24 مهر 1395 Article Rating

به اطلاع کلیه علاقه مندان می رساند، مسابقه هیبریدی ایرتویا پس  از گذشت  ۱ ماه به پایان رسید.

این مسابقه که به منظور افزایش سطح آگاهی عموم از موضوع تکنولوژی خودرو های هیبرید تویوتا به عنوان اولین و بزرگترین کمپانی خودرو سازی در تولید خودرو های هیبریدی طراحی شده بود با استقبال بی نظیر شرکت کنندگان روبرو شد.

برنده یا بهتر بگوییم، برندگان این مسابقه  از طریق قرعه کشی که به زودی توسط شرکت ایرتویا با حضور مراجع ذی صلاح انجام خواهد شد مشخص می گردد و درکنار جایزه شگفت انگیز سفر به ژاپن و بازدید از کارخانه تویوتا که به برنده اول این مسابقه تعلق می گیرد، جایزه نفیس اسپیکر بلوتوث برند لوکس B&O نیز به ۱۰ نفر برندگان بعدی این مسابقه اعطا خواهد شد.   

لازم به ذکر است تمامی شرکت کنندگان، برحسب امتیاز دریافتی از مسابقه در این قرعه کشی شرکت داده می شوند و توزیع عادلانه شانس بر اساس میزان امتیاز بدست آمده از نتیجه تست می باشد.

زمان دقیق قرعه کشی در اطلاعیه بعدی به زودی از طریق راه های ارتباطی با ایرتویا (وب سایت ایرتویا، نرم افزار ایرتویا و کانال رسمی تلگرام ایرتویا) و تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل (به آدرس ایمیلی که از طرف شرکت کننده در زمان ثبت نام دریافت شده است) به شرکت کنندگان اطلاع رسانی می گردد.

با ما همراه باشید.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار