اخبار و اطلاعیه ها

تمدید ثبت نام تست درایو خودروی پریوس "جمعه ها در ایرتویا"
تعداد امتيازات: (1)

تمدید ثبت نام تست درایو خودروی پریوس "جمعه ها در ایرتویا"

18 اردیبهشت 1395 Article Rating

به اطلاع کلیه علاقه مندان عزیز می رساند با توجه به استقبال بی نظیر شرکت کنندگان از اولین برنامه"جمعه ها در ایرتویا" که در روز جمعه گذشته مورخ 95/02/17 با محوریت تست درایو خودروی پریوس برگزار شد و با توجه به درخواست علاقه مندان عزیز مبنی بر تکرار تست درایو این خودرو، شرکت ایرتویا  تصمیم به تمدید تست درایو خودروی پریوس در برنامه این هفته "جمعه ها در ایرتویا" در روز جمعه مورخ 95/02/24 گرفت.

لذا از علاقه مندانی که قادر به ثبت نام  تست درایو در هفته گذشته نبودند دعوت می شود تا جهت تست درایو خودروی پریوس که در روز جمعه مورخ 95/02/24 صورت می گیرد، ثبت نام نمایند.

لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبانی که هفته گذشته ثبت نام نموده ولی به علت تکمیل ظرفیت، شرکت ایرتویا قادر به جوابگویی به آنها نبوده است نیز با توجه به اولویت ثبت نام، در لیست رزرو قرار می گیرند.

علاقه مندان عزیز جهت ثبت نام در برنامه تست درایو خودروی پریوس در این هفته به نکات ذیل توجه فرمایند:

·         زمان برگزاری تست درایو خودروی پریوس روز جمعه مورخ 95/02/24 ساعت 16 الی 19 می باشد.

·         مهلت ثبت نام تست درایو خودروی پریوس از روز شنبه مورخ 95/02/18 تا روز دوشنبه مورخ 95/02/20 می باشد.

·         نحوه ثبت نام با مراجعه  به وب سایت ایرتویا و پرکردن فرم مربوطه می باشد.

·           بدیهی است پر کردن فرم ثبت نام  به معنای  قطعی شدن قبولی در تست درایو نمی باشد و شرکت ایرتویا پس از بررسی شرایط متقاضی و با توجه به اولویت ثبت نام  و  ظرفیت برنامه،  اقدام به تماس با متقاضیان  واجد شرایط می نماید.

·         شرکت ایرتویا به متقاضیانی که به دلیل تکمیل شدن ظرفیت، تماسی با آنها حاصل نشده است، با ارسال ایمیل، زمان تست درایو خودرو های دیگر را اطلاع رسانی می نماید.

لازم به ذکر است زمان تست درایو خودروی بعدی در روز جمعه مورخ 95/02/31 صورت می گیرد و زمان ثبت نام و مدل خودروی مورد تست در اطلاعیه بعدی در سایت ایرتویا متعاقبا اعلام می گردد.

جهت ثبت نام تست درایو خودروی پریوس اینجا را کلیک نمایید.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار