اخبار و اطلاعیه ها

آغاز پیش فروش تویوتا پریوس (در تعداد محدود)
تعداد امتيازات: (9)

آغاز پیش فروش تویوتا پریوس (در تعداد محدود)

18 اسفند 1394 Article Rating

ایرتویا به عنوان نماینده انحصاری تویوتای ژاپن در ایران، برای اولین بار شرایط پیش فروش خودروی تویوتا پریوس 2016 را اعلام کرد.

تویوتا پریوس خودرویی هیبریدی است که از سال 1997 تا کنون توانسته است به نمادی از احترام به محیط زیست تبدیل شود و با اینکه جزو خودروهای گران قیمت به حساب نمی آید، اما به پای ثابت جشنواره های مشهور فیلم تبدیل شده تا شهرت طلبی ستاره های سینما را به اوج برساند.

پریوس 2016 از ظاهری جذاب و خصوصیات فنی برجسته ای سود می برد که می توان فناوری و نوآوری های روز جهان را در آن جستجو کرد. پریوس به عنوان پرفروش ترین خودروی هیبریدی جهان دارای محبوبیتی جهانی می باشد و امروز این محبوب جهانی به ایران آمده تا به عنوان پیشنهادی جهانی نهایت لذت رانندگی، همراه با تکنولوژی روز دنیا را در اختیار شما قرار دهد.

پیش فروش این خودرو هم اکنون با موعد تحویل 120 روز کاری و پیش پرداخت 85میلیون تومانی (شامل 55 میلیون پیش پرداخت و دو فقره چک 15 میلیون تومانی) در شعب و نمایندگی های منتخب ایرتویا در تعداد محدودی آغاز گردیده است. 

جهت کسب اطلاع از مشخصات، تاریخچه و تصاویر این خودرو اینجا و جهت کسب اطلاع از جزئیات شرایط فروش این خودرو و سایر خودروها اینجا کلیک نمایید.

 

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار