اخبار و اطلاعیه ها

باز کردن خودرو در زمان ضعیف بودن باتری ریموت
تعداد امتيازات: (73)

باز کردن خودرو در زمان ضعیف بودن باتری ریموت

17 تیر 1398 Article Rating

باتری ریموت خودروهایی که مجهز به سیستم Keyless Entry and Start هستند، در دراز مدت ضعیف یا خالی می شود که این موضوع باعث کمتر شدن محدوده عملکرد ریموت می شود و حتی در بسیاری از مواقع سیستم هوشمند ورود و خروج و استارت بدون کلید (Keyless Entry and Start) از کار می افتد و چراغ نشانگر(LED) در زمان فشردن کلید ریموت روشن نمی شود.

اما برای آنکه بتوانید قفل درب ها را باز کنید باید ابتدا کلید مکانیکی را با فشار دادن ضامن بیرون بکشید. سپس به کمک کلید مکانیکی قفل درب راننده را باز کنید. به این نکته توجه کنید که در برخی از خودروها حتما باید دستگیره درب را بکشید تا محل ورود کلید مشخص شود. حالا کلید مکانیکی را به جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا بعد از رها کردن دستگیره و کشیدن مجدد آن، درب باز شود.

روشن کردن خودرو:

باتوجه به اتمام باتری ریموت اگر بخواهیم خودرو را روشن کنیم باید نکات مختلفی را درنظر بگیریم. اول از همه باید از قرار داشتن اهرم دنده در موقعیت پارکP اطمینان حاصل کنیم و پدال ترمز را فشار دهیم. سپس قسمتی از ریموت که علامت تویوتا یا لکسوس برروی آن قرار دارد را برروی کلید استارت قرار دهید و در همین حین علاوه بر واردن کردن فشار برروی پدال ترمز پیغامی برروی صفحه نمایش چند منظوره نمایش داده می شود که بعد از این پیغام می توانید دکمه استارت را فشار دهید تا پیشرانه روشن شود.

نظرات ارسال شده

1
# کاربر ارشد (چهارشنبه, 19 شهریور,1399 08:47 ق.ظ)
اخبار مفیدی بود

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری