fa-IRen-US

اخبار و اطلاعیه ها

با سرویس در محل ایرتویا حداقل ۱ ساعت از بقیه جلوتر باشید!
تعداد امتيازات: (30)

با سرویس در محل ایرتویا حداقل ۱ ساعت از بقیه جلوتر باشید!

03 June 2019 Article Rating

حتما تجربه استفاده از خدماتی را درب منزل داشته اید. از ارائه سرویس توسط سوپرمارکت ها و رستوران ها گرفته تا ارسال مدارک و ارائه خدمات بیمه ای و ...

علت این تغییرات در روند ارائه خدمات تنها یک موضوع می باشد، رضایت و راحتی مشتریان.

با وجود دغدغه های روزمره و افزایش حجم ترافیک، کمبود وقت بیشتر از گذشته برای همه ما احساس می شود.

فرض کنید بخواهید برای دریافت سرویس های دوره ای، از محل سکونت خود به نزدیک ترین مرکز یا عاملیت مجاز ایرتویا مراجعه نمایید. تنها در مسیر رفت و برگشت (بدون در نظر گرفتن اتلاف وقت در هنگام پذیرش داخل تعمیرگاه)، به علت حجم ترافیک، حداقل ۱ ساعت از زمان شما  اتلاف خواهد شد.

۱ ساعت شاید در ظاهر و از دید برخی افراد عددی بالایی به نظر نرسد. اما بیایید از زاویه ای دیگر به این قضیه بنگریم. از دید ما، زمان مشتری یکی از ارزشمند ترین دارایی هاست. ایرتویا به عنوان شرکتی که همواره موازی با کسب و کار خود، مزایا و خشنودی بلند مدت مشتریان و جامعه را در نظر گرفته است، شناخته می شود. با در نظر گرفتن میانگین ۱ ساعت اتلاف وقت برای هر مشتری و تعمیم آن به تمامی مشتریان ایرتویا با عددی بسیار بزرگ و چشمگیر مواجه می شویم.

در همین راستا این شرکت بیش از سه سال است که اقدام به ارائه خدمات "سرویس در محل" به مشتریان خود نموده است تا بتواند اندکی از دغدغه های مشتریان محترم را بکاهد.

خدمات سرویس در محل در چهار بخش قابل ارائه می باشد:

- خدمات سرویس دوره ای: شامل تعویض روغن موتور، فیلتر هوا، بازدید لنت ها (در صورت نیاز تعویض لنت)، بازدید شمع ها ( در صورت نیاز تعویض)، تعویض فیلتر بنزین، تنظیم باد و...

- خدمات سرویس باطری: خدمات تعویض باطری یا باطری به باطری در صورت لزوم

- فراخوان ها: واحد خدمات پس از فروش ایرتویا که در چند سال گذشته تمامی فراخوان های مربوط به خودروهای تویوتا و لکسوس را تحت پوشش قرار داده است، به منظور جلب رضایت مشتریان و صرفه جویی در زمان، امکان ارائه برخی از خدمات فراخوان را در محل مورد نظر مشتریان نیز فراهم نموده است.

- خدمات تزئینی: تنها از طریق تماس با واحد خدمات پس از فروش ایرتویا و بدون نیاز به مراجعه به تعمیرگاه مرکزی ایرتویا، امکان نصب برخی از آپشن ها توسط متخصصین شرکت ایرتویا بر روی خودروی شما وجود دارد. برخی از این خدمات مثل  نصب آینه برقی می باشد.

 

آیا کیفیت خدمات "سرویس در محل" با کیفیت خدمات حضوری در محل تعمیرگاه ها متفاوت است؟

خدمات "سرویس در محل" خودروهای تویوتا و لکسوس همانند خدمات حضوری این شرکت، مطابق با استانداردهای شرکت تویوتا ژاپن انجام می شود. این خدمات توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده ایرتویا در محل مورد نظر مشتریان (محل سکونت، محل کار و ...) صورت می گیرد. بنابراین هیچ تفاوتی بین خدمات "سرویس در محل" و خدمات حضوری در تعمیرگاه وجود ندارد.

 

آیا خدمات "سرویس در محل" تنها برای خودروهای دارای گارانتی قابل استفاده است؟

کلیه خودروهای تویوتا و لکسوس (دارای گارانتی و فاقد گارانتی)، امکان استفاده از خدمات "سرویس در محل" را دارند.

 

آیا هزینه دریافت خدمات "سرویس در محل" با خدمات حضوری در محل تعمیرگاه متفاوت است؟

هزینه خدمات، اجرت و قطعات در این سرویس همانند هزینه دریافت این خدمات در تعمیرگاه مرکزی می باشد. 

 مشتریان محترم می توانند برای دریافت نوبت جهت خدمات "سرویس در محل" از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر و روزهای پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ با شماره تلفن ۰۲۱۷۲۶۳ و ۰۲۱۷۳۴۵۶ تماس حاصل فرمایند.

این خدمات در حال حاضر در استان های تهران و مشهد برای مشتریان محترم قابل استفاده بوده و در آینده نزدیک نیز در سایر استان ها گسترش خواهد یافت.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

Name (required)

Email (required)

گروه های خبری