اخبار و اطلاعیه ها

نسخه خاص از تویوتا لندکروزر در شیکاگو معرفی شد
تعداد امتيازات: (19)

نسخه خاص از تویوتا لندکروزر در شیکاگو معرفی شد

24 بهمن 1397 Article Rating

تویوتا لندکروزر یکی از پرطرفدارترین خودروهای شاسی بلند آفرود در دنیا محسوب می شود که حدود ۷۰ سال از تولید این خودرو می گذرد. خودرویی که نسل های مختلفی از آن تولید شده و در بازارهای جهانی بفروش رسیده است. نسل جدید تویوتا لندکروزر نیز با ورودش به بازار رقبای قدیمی خود را به چالش بزرگی دعوت کرد. حالا نوبت آن رسیده تا تویوتا نسخه خاص برای مشتریان خاص خود معرفی کند. نسخه ای که به صورت تولید محدود خواهد بود و به عنوان نسخه ۲۰۲۰ معرفی شده است.

تویوتا در نمایشگاه شیکاگو امسال از نسخه خاص لندکروزر با نام Hertiage Edition رونمایی کرده است. خودرویی که تفاوت های ظاهری قابل توجهی داشته است. یکی از تفاوت هایی که در نسخه Hertiage Edition لندکروزر به چشم می خورد، استفاده از رینگ های برنزی ۱۸ اینچ BBS است. تویوتا برای لندکروزر Hertiage Edition از یک پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری خورجینی با ۳۸۱ اسب بخار قدرت استفاده کرده است. ضمن آنکه این شاسی بلند دو دیفرانسیل از یک جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک بهرمند است.  

تویوتا لندکروزر Hertiage Edition تنها در تیراژ ۱۲۰۰ دستگاه و به صورت ۵ نفره ساخته خواهد شد. هنوز قیمت نهایی آن از سوی این کمپانی ژاپنی اعلام نشده است.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری