اخبار و اطلاعیه ها

شرایط فروش جدید تویوتا راوفور اعلام شد
تعداد امتيازات: (7)

شرایط فروش جدید تویوتا راوفور اعلام شد

17 دی 1396 Article Rating

شرکت ایرتویا نماینده رسمی محصولات تویوتا بخشنامه جدید فروش خود را منتشر کرد. در این بخشنامه تویوتا راوفور در سه تیپ T3-V (Limited)، T3-V و T3-E بفروش می رسد که تمامی این تیپ ها مدل ۲۰۱۷ می باشند. ایرتویا در بخشنامه فروش خود شرایط نقدی و اقساطی جدیدی را برای راوفور درنظر گرفته که در تمامی شرایط تحویل خودروها به صورت ۱۰ روزه می باشد.

در این بخشنامه تویوتا راوفور تیپ سه T3-V (Limited) با قیمت ۲۹۹ میلیون ۵۰۰ هزار تومان بفروش می رسد. ضمن آنکه نسخه T3-V نیز ۳۰۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده و برای نسخه T3-E نیز قیمت ۳۱۰ میلیون تومان درنظر گرفته شده است.

همچنین در بخشنامه جدید تسهیلات ۶۰ و ۹۰ میلیون تومانی با بازپرداخت به ترتیب ۶ و ۱۲ ماهه برای هر سه تیپ درنظر گرفته شده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش خودرو اینجا کلیک نمایید. 

نظرات ارسال شده

1
# سید یوسف رهنما (دوشنبه, 18 دی,1396 11:07 ق.ظ)
باسلام در خصوص شرایط فروش جدید رافور ایا خریدار حق انتخاب رافور هیبریدی رادارد ویا در قروش شرایط مشارکتی خریدار حق انتخاب رافور هیبریدی را دارد
2
# محمدرضا (یکشنبه, 24 دی,1396 10:25 ب.ظ)
لطفا بفرمایید که ایر تویا امسال قصد واردات کرولا یا آئوریس دارد یانه
3
# کارشناس بازاریابی (یکشنبه, 20 اسفند,1396 12:48 ب.ظ)
جناب آقای محمد رضا
با سلام و احترام
با توجه به شرایط کنونی و قوانین گمرکی فعلا ورود این خودروها به کشور مشخص نیست. در صورتی که ورود این خودروها و یا دیگر محصولات تویوتا به کشور میسر شد حتما اخبار آن در سایت رسمی ایرتویا و کانال تلگرامی این شرکت منتشر می شود.
4
# کارشناس بازاریابی (یکشنبه, 20 اسفند,1396 12:54 ب.ظ)
جناب آقای یوسف رهنما
باسلام
با توجه به شرایط کنونی و قوانین گمرکی فعلا برنامه ای برای ورود تویوتا راوفور هیبرید وجود ندارد. در صورت عرضه این خودرو توسط ایرتویا حتما اخبار آن در سایت رسمی و کانال تلگرامی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار