اخبار و اطلاعیه ها

شروع طرح فروش مشارکتی ایرتویا
تعداد امتيازات: (9)

شروع طرح فروش مشارکتی ایرتویا

13 آبان 1396 Article Rating

شرکت ایرتویا نماینده انحصاری محصولات تویوتا در ایران طرح فروش مشارکتی محصولات تویوتا را اعلام کرد. در این طرح فروش مشارکتی برای اولین بار شاهد حضور محصول جدید تویوتا یعنی C-HR هستیم. تویوتا C-HR که در بازار ایران با استقبال بسیار بالا روبرو شد توانسته ظرف مدت چند ماه از حضورش در بازار، سهم قابل توجهی را در فروش کسب کند. با توجه به استقبال بسیار خوب از C-HR، شرکت ایرتویا برای اولین بار طرح فروش مشارکتی این کراس اوور زیبا را اجرا کرده است.

در بخشنامه فروش مشارکتی جدید ایرتویا، تویوتا C-HR با موعد تحویل ۱۸۰ روز کاری و مبلغ پیش پرداخت ۹۰ میلیون تومان به همراه سود مشارکت ۱۵ درصد قابل خریداری است.

همچنین در این بخشنامه شرایط فروش مشارکتی دو خودرو تویوتا پریوس و راوفور همانند شرایط گذشته درنظر گرفته شده است. موعد تحویل خودروهای پریوس و راوفور نیز ۹۰، ۱۲۰ و ۱۸۰ روز کاری درنظر گرفته شده است که پیش پرداخت خودروها به ترتیب ۶۰، ۴۵ و ۳۵ میلیون تومان است. البته در زمان تکمیل وجه نیز خریداران محترم پریوس در صورت تسویه به صورت نقدی از تخفیف ۳، ۳.۵ و ۴ میلیون تومانی و در حالت تسویه اعتباری از تسهیلات ۴۰، ۴۵ و ۵۰ میلیون تومانی و اقساط ۱۰ ماهه بدون کارمزد و اقساط ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه با کارمزد ۱۲ درصد بهرمند خواهند شد.

همچنین علاقه مندان تویوتا راوفور در صورت خرید این خودرو در زمان تکمیل وجه در صورت تسویه نقدی از ۴، ۵ و ۶ میلیون تومان تخفیف نقدی بهرمند خواهند شد و در زمان تکمیل وجه در حالت تسویه اعتباری از ۷۰، ۷۵ و ۸۰ میلیون تومان تسهیلات با اقساط ۱۰ ماهه بدون کارمزد و ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه با ۱۲ درصد کارمزد بهرمند خواهند شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش خودرو اینجا کلیک نمایید. 


نظرات ارسال شده

1
# محمد حسین روحانی (جمعه, 19 آبان,1396 11:02 ب.ظ)
با سلام کمری 2018 کی رونمایی و به معرض فروش گذاشته نواهد شد؟ آیا در مقطع کنونی برای فروش آن قرارداد منعقد می فرمایید؟ با تشکر
2
# کارشناس بازاریابی (ﺳﻪشنبه, 14 آذر,1396 12:25 ب.ظ)
جناب اقای روحانی
با سلام خدمت شما
از رونمایی تویوتا کمری ۲۰۱۸ چندماهی می گذرد
اما با توجه به شرایط کنونی و بسته بودن ثبت سفارش هیچ خودرویی امکان ورود به کشور را ندارد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار