اخبار و اطلاعیه ها

لکسوس، اسپانسر هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم ونیز
تعداد امتيازات: (3)

لکسوس، اسپانسر هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم ونیز

16 مرداد 1396 Article Rating

جشنواره فیلم "ونیز" یکی از مهم و بزرگترین رویدادهای سینمایی دنیا در کنار جشنواره فیلم "کن" و "برلین" است. امسال هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم "ونیز" از تاریخ ۳۰ اوت تا ۹ سپتامبر (۸تا۱۸ شهریورماه) در کشور زیبای ایتالیا و شهر ونیز برگزار می شود.

یکی از مهمترین رویدادهای سینمایی دنیا، امسال با حضور برند لوکس و با کیفیت لکسوس برگزار می شود. لکسوس در هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم ونیز برای اولین بار به عنوان یکی از اصلی ترین اسپانسرها حضور خواهد داشت. لکسوس در طول این جشنواره ۴۰ دستگاه از جدیدترین خودروهای هیبرید خود را جهت جابجایی مهمانان و هنرمندان معروف در اختیار تیم برگزاری قرار می دهد. دو خودروی جدید لکسوس LC هیبرید و LS جدید هیبرید در این جشنواره مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین " آنت بنینگ " بازیگر سرشناس آمریکایی که به عنوان داور اصلی این جشنواره معرفی شده است، در مراسم فرش قرمز با خودروی جدید لکسوس LS500h وارد خواهد شد.

لوئیچی لوچا مدیر لکسوس ایتالیا در این خصوص گفت: افتخار می کنیم که در چنین رویداد مهمی حضور داریم و می توانیم در مدت زمان یازده روز دو محصول لوکس لکسوس را به مردم معرفی کنیم. لکسوس همیشه سعی داشته ارتباط نزدیکی با دنیای فیلم و سینما داشته باشد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار