اخبار و اطلاعیه ها

لکسوس ES جدید در راه است
تعداد امتيازات: (2)

لکسوس ES جدید در راه است

15 مرداد 1396 Article Rating

تیم تست لکسوس چند هفته ای است که در منطقه ای از میشیگان آمریکا در حال تست و بررسی دو دستگاه از سدان های لوکس و با کیفیت خود است. لکسوس قصد دارد به زودی از نسخه فیس لیفت ES رونمایی کند. این خودروها که توسط تیم تست لکسوس در حال بررسی و آزمایش های میدانی اولیه بودند توسط جاسوسان و عکاسان صنعتی حوزه خودرو شکار شدند. لکسوس در حال آزمایش برروی مدل ES و ES-Fsport است. دو خودرویی که در مدت زمان آزمایش با پوشش مشکی و سفید به نوعی استتار شده بودند تا تغییرات صورت گرفته برروی بدنه آنها مشخص نباشد.

اما می توان حدس از که در طراحی نسخه فیس لیفت ES چراغ های جدید و جلوپنجره مشبک در نسخه استاندارد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته این تغییرات در نسخه ES-Fsport این خودرو بیشتر به چشم می خورد تغییراتی نظیر جلوپنجره، سپرهای جلو و عقب، سیستم اگزوز، رینگ ها و رکاب ها که به نوعی باعث هرچه زیباتر شدن این نسخه می شود.

هنوز اطلاعاتی از زمان عرضه و ورود این خودرو به بازارهای جهانی منتشر نشده است اما طبق اطلاعات منتشر شده لکسوس قصد دارد از نسخه جدید ES در نمایشگاه اتومبیل نیویورک سال بعد رونمایی کند و پیش بینی می شود نسخه فیس لیفت لکسوس ES برای سال ۲۰۱۹ وارد بازارهای جهانی شود.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هيچ نظري ارسال نشده است. شما مي توانيد اولين نظردهنده باشد.

ارسال نظر جديد

نام

ایمیل

گروه های خبری
آرشیو اخبار