واحد امور مشتریان

معرفی واحد

تماس با واحد

معرفی واحد

مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

شرکت ایرتویا نماینده رسمی تویوتا ژاپن در ایران، به منظور تعامل بیشتر با مشتریان و با هدف ارتقاء رضایت مشتریان، اقدام به توسعه واحد ارتباط با مشتریان (CRM) شرکت نموده است.

رویکرد استراتژیک واحد ارتباط با مشتریان :

نظر به استراتژی های تدوین شده و اهداف ترسیم شده در شرکت ایرتویا در حوزه مشتریان، این واحد وظیفه دارد با رویکرد تعاملی و دو سویه با مشتری نسبت به تامین رضایت حداکثری مشتریان اقدام نماید.
استراتژی های تدوین شده برای واحد ارتباط با مشتریان بر گرفته از شعارهای شرکت تویوتای ژاپن در حوزه فروش " Let’s Go Places "و خدمات پس از فروش " Best service in Town " می باشد.

وظایف عملکردی :

بنابر استراتژی های تعیین شده در حوزه ارتباط با مشتریان شرکت ایرتویا، این واحد با هدف استقرار و پیاده سازی استانداردهای حوزه ارتباط با مشتریانISO 10002 و ISO 10004 برای تسهیل و تسریع برقراری ارتباط با مشتریان نسبت به ایفای وظابف خود به شرح زیر اقدام می نماید.
  • ایجاد بسترهای ارتباطی با مشتریان از کانال های تلفن ، ایمیل و اپلیکشن اختصاصی موبایل ایرتویا برای دریافت درخواست ها و شکایت های مشتریان
  • هدف گذاری برای رسیدگی به درخواست ها و شکایت های مشتریان در کوتاه ترین زمان قابل انجام در شرکت ( برای مشاهده گردش شکایتها در شرکت می توانید به این پیوست مراجعه فرمایید.)
  • برقراری ارتباط با مشتریان به منظور سنجش میزان رضایت ایشان از ارائه خدمات و با هدف بهبود فرآیندها و ارتقاء کیفیت ارائه خدمات

تماس با واحد

مشتریان محترم در هر مرحله از فرآیندهای دریافت خدمات "خرید خودرو" "خدمات پس از فروش" " خرید قطعات " می توانند با هر یک از کانال های ارتیاطی با واحد ارتباط با مشتریان تماس حاصل نموده و نسبت به ارائه نظرات، پیشنهادات و شکایات خود به این واحد اقدام نمایند.

راه های ارتباطی با واحد ارتباط با مشتریان شرکت :

  • آدرس واحد ارتباط با مشتریان : دفتر مرکزی، واقع در کیلومتر 5 جاده دماوند بعد از خیابان اتحاد
  • تماس با مرکز تماس : 021-73451
  • ایمیل واحد ارتباط با مشتریان : CRM@irtoya.com
ارسال درخواست از طریق Mobile App ایرتویا ( برای دانلود نسخه اندرویدی نرم افزار اینجارا کلیک کنید و برای دانلود نسخه IOS نرم افزار اینجارا کلیک کنید.)
لطفا جهت ثبت درخواست در فرم صدای مشتری اینجا کلیک فرمایید